Liga 2.Program sezon 2021-2022

Universitatea va juca în prima etapă a sezonului 2021-2002, acasă în compania echipei ASU Poli Timișoara.

Etapa 1

Ripensia Timișoara – Dunărea Călărași
Unirea Dej – Unirea Slobozia
CS Comunal Șelimbăr – Dacia Unirea Brăila
FC Brașov Steagul Renaște – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Steaua București – FK Csikszereda
Astra – Metaloglobus București
Petrolul Ploiești – Politehnica Iași
Concordia Chiajna – Unirea Constanța
FC Hermannstadt – FC Buzău
Universitatea Cluj – SSU Politehnica Timișoara

Etapa 2

Dunărea Călărași – SSU Politehnica Timișoara
FC Buzău – Universitatea Cluj
Unirea Constanța – FC Hermannstadt
Politehnica Iași – Concordia Chiajna
Metaloglobus București – Petrolul Ploiești
FK Csikszereda – Astra
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Steaua București
Dacia Unirea Brăila – FC Brașov Steagul Renaște
Unirea Slobozia – CS Comunal Șelimbăr
Ripensia Timișoara – Unirea Dej

Etapa 3

Unirea Dej – Dunărea Călărași
CS Comunal Șelimbăr – Ripensia Timișoara
FC Brașov Steagul Renaște – Unirea Slobozia
Steaua București – Dacia Unirea Brăila
Astra – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Petrolul Ploiești – FK Csikszereda
Concordia Chiajna – Metaloglobus București
FC Hermannstadt – Politehnica Iași
Universitatea Cluj – Unirea Constanța
SSU Politehnica Timișoara – FC Buzău

Etapa 4

Dunărea Călărași – FC Buzău
Unirea Constanța – SSU Politehnica Timișoara
Politehnica Iași – Universitatea Cluj
Metaloglobus București – FC Hermannstadt
FK Csikszereda – Concordia Chiajna
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Petrolul Ploiești
Dacia Unirea Brăila – Astra
Unirea Slobozia – Steaua București
Ripensia Timișoara – FC Brașov Steagul Renaște
Unirea Dej – CS Comunal Șelimbăr

Etapa 5

CS Comunal Șelimbăr – Dunărea Călărași
FC Brașov Steagul Renaște – Unirea Dej
Steaua București – Ripensia Timișoara
Astra – Unirea Slobozia
Petrolul Ploiești – Dacia Unirea Brăila
Concordia Chiajna – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
FC Hermannstadt – FK Csikszereda
Universitatea Cluj – Metaloglobus București
SSU Politehnica Timișoara – Politehnica Iași
FC Buzău – Unirea Constanța

Etapa 6

Dunărea Călărași – Unirea Constanța
Politehnica Iași – FC Buzău
Metaloglobus București – SSU Politehnica Timișoara
FK Csikszereda – Universitatea Cluj
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – FC Hermannstadt
Dacia Unirea Brăila – Concordia Chiajna
Unirea Slobozia – Petrolul Ploiești
Ripensia Timișoara – Astra
Unirea Dej – Steaua București
CS Comunal Șelimbăr – FC Brașov Steagul Renaște

Etapa 7

FC Brașov Steagul Renaște – Dunărea Călărași
Steaua București – CS Comunal Șelimbăr
Astra – Unirea Dej
Petrolul Ploiești – Ripensia Timișoara
Concordia Chiajna – Unirea Slobozia
FC Hermannstadt – Dacia Unirea Brăila
Universitatea Cluj – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
SSU Politehnica Timișoara – FK Csikszereda
FC Buzău – Metaloglobus București
Unirea Constanța – Politehnica Iași

Etapa 8

Dunărea Călărași – Politehnica Iași
Metaloglobus București – Unirea Constanța
FK Csikszereda – FC Buzău
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – SSU Politehnica Timișoara
Dacia Unirea Brăila – Universitatea Cluj
Unirea Slobozia – FC Hermannstadt
Ripensia Timișoara – Concordia Chiajna
Unirea Dej – Petrolul Ploiești
CS Comunal Șelimbăr – Astra
FC Brașov Steagul Renaște – Steaua București

Etapa 9

Steaua București – Dunărea Călărași
Astra – FC Brașov Steagul Renaște
Petrolul Ploiești – CS Comunal Șelimbăr
Concordia Chiajna – Unirea Dej
FC Hermannstadt – Ripensia Timișoara
Universitatea Cluj – Unirea Slobozia
SSU Politehnica Timișoara – Dacia Unirea Brăila
FC Buzău – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Unirea Constanța – FK Csikszereda
Politehnica Iași – Metaloglobus București

Etapa 10

Dunărea Călărași – Metaloglobus București
FK Csikszereda – Politehnica Iași
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Unirea Constanța
Dacia Unirea Brăila – FC Buzău
Unirea Slobozia – SSU Politehnica Timișoara
Ripensia Timișoara – Universitatea Cluj
Unirea Dej – FC Hermannstadt
CS Comunal Șelimbăr – Concordia Chiajna
FC Brașov Steagul Renaște – Petrolul Ploiești
Steaua București – Astra

Etapa 11

Astra – Dunărea Călărași
Petrolul Ploiești – Steaua București
Concordia Chiajna – FC Brașov Steagul Renaște
FC Hermannstadt – CS Comunal Șelimbăr
Universitatea Cluj – Unirea Dej
SSU Politehnica Timișoara – Ripensia Timișoara
FC Buzău – Unirea Slobozia
Unirea Constanța – Dacia Unirea Brăila
Politehnica Iași – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Metaloglobus București – FK Csikszereda

Etapa 12

Dunărea Călărași – FK Csikszereda
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Metaloglobus București
Dacia Unirea Brăila – Politehnica Iași
Unirea Slobozia – Unirea Constanța
Ripensia Timișoara – FC Buzău
Unirea Dej – SSU Politehnica Timișoara
CS Comunal Șelimbăr – Universitatea Cluj
FC Brașov Steagul Renaște – FC Hermannstadt
Steaua București – Concordia Chiajna
Astra – Petrolul Ploiești

Etapa 13

Petrolul Ploiești – Dunărea Călărași
Concordia Chiajna – Astra
FC Hermannstadt – Steaua București
Universitatea Cluj – FC Brașov Steagul Renaște
SSU Politehnica Timișoara – CS Comunal Șelimbăr
FC Buzău – Unirea Dej
Unirea Constanța – Ripensia Timișoara
Politehnica Iași – Unirea Slobozia
Metaloglobus București – Dacia Unirea Brăila
FK Csikszereda – Viitorul Pandurii Târgu Jiu

Etapa 14

Dunărea Călărași – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Dacia Unirea Brăila – FK Csikszereda
Unirea Slobozia – Metaloglobus București
Ripensia Timișoara – Politehnica Iași
Unirea Dej – Unirea Constanța
CS Comunal Șelimbăr – FC Buzău
FC Brașov Steagul Renaște – SSU Politehnica Timișoara
Steaua București – Universitatea Cluj
Astra – FC Hermannstadt
Petrolul Ploiești – Concordia Chiajna

Etapa 15

Concordia Chiajna – Dunărea Călărași
FC Hermannstadt – Petrolul Ploiești
Universitatea Cluj – Astra
SSU Politehnica Timișoara – Steaua București
FC Buzău – FC Brașov Steagul Renaște
Unirea Constanța – CS Comunal Șelimbăr
Politehnica Iași – Unirea Dej
Metaloglobus București – Ripensia Timișoara
FK Csikszereda – Unirea Slobozia
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Dacia Unirea Brăila

Etapa 16

Dunărea Călărași – Dacia Unirea Brăila
Unirea Slobozia – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Ripensia Timișoara – FK Csikszereda
Unirea Dej – Metaloglobus București
CS Comunal Șelimbăr – Politehnica Iași
FC Brașov Steagul Renaște – Unirea Constanța
Steaua București – FC Buzău
Astra – SSU Politehnica Timișoara
Petrolul Ploiești – Universitatea Cluj
Concordia Chiajna – FC Hermannstadt

Etapa 17

FC Hermannstadt – Dunărea Călărași
Universitatea Cluj – Concordia Chiajna
SSU Politehnica Timișoara – Petrolul Ploiești
FC Buzău – Astra
Unirea Constanța – Steaua București
Politehnica Iași – FC Brașov Steagul Renaște
Metaloglobus București – CS Comunal Șelimbăr
FK Csikszereda – Unirea Dej
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Ripensia Timișoara
Dacia Unirea Brăila – Unirea Slobozia

Etapa 18

Dunărea Călărași – Unirea Slobozia
Ripensia Timișoara – Dacia Unirea Brăila
Unirea Dej – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
CS Comunal Șelimbăr – FK Csikszereda
FC Brașov Steagul Renaște – Metaloglobus București
Steaua București – Politehnica Iași
Astra – Unirea Constanța
Petrolul Ploiești – FC Buzău
Concordia Chiajna – SSU Politehnica Timișoara
FC Hermannstadt – Universitatea Cluj

Etapa 19

Universitatea Cluj – Dunărea Călărași
SSU Politehnica Timișoara – FC Hermannstadt
FC Buzău – Concordia Chiajna
Unirea Constanța – Petrolul Ploiești
Politehnica Iași – Astra
Metaloglobus București – Steaua București
FK Csikszereda – FC Brașov Steagul Renaște
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – CS Comunal Șelimbăr
Dacia Unirea Brăila – Unirea Dej
Unirea Slobozia – Ripensia Timișoara

Posted by cristi_moise

Leave a Reply